• Unifi Controller

    Pakkume pilvemajutust Unifi seadmetele 2€ +KM/tk

  • Müügijärgne tegevus

    Aitame vajadusel ka müüdud seadmete seadistamisega

  • Konsultatsioon

    Võrgulahenduste kaardistamine ja projektimüük

Enimvaadatud

UniFi 6 Lite Access Point U6-Lite Ubiquiti
145,03 
NanoStation M5 NSM5 Ubiquiti
110,89 
UFiber WiFi6 GPON CPE UF-WIFI6 Ubiquiti
141,68 
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable 25Gbps 5m UACC-DAC-SFP28-5M
75,14 
Ubiquiti UniFi Building Bridge UBB
643,66 
UniFi AC Long Range 5-pack UAP-AC-LR-5 Ubiquiti
595,38 

Uued tooted

U Fiber Single-Mode Module 1G BiDi 1-Pair UF-SM-1G-S Ubiquiti
29,40 
U Fiber Multi-Mode Module 10G 20-Pack UF-MM-10G-20 Ubiquiti
445,68 
U Fiber Multi-Mode Module 10G 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti
49,52 
U Fiber Single-Mode Module 1G BiDi 10-Pairs UF-SM-1G-S-20 Ubiquiti
259,98 
UniFi Access Reader Lite UA-Lite Ubiquiti
122,26 
NanoStation M5 NSM5 Ubiquiti
110,89 

Populaarsed tooted

ToughCable Connectors TC-CON Ubiquiti
61,73 
EdgeSwitch 48 750W ES-48-750W Ubiquiti
1203,79 
UniFi AC Lite 5-pack UAP-AC-LITE-5 Ubiquiti
503,36 
EdgePower 54V 150W AC EP-54V-150W-AC Ubiquiti
85,31 
Unifi ODN Cable 0.5m UOC-0.5 Ubiquiti
6,05 
PowerBeam 2AC 400 18dBi PBE-2AC-400 Ubiquiti
141,61